Forum posvećen svim ljubiteljima ženskih stopala !

Početna stranicaPortal*CalendarFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLogin
* * * Dobrodošli na forum "Ženska Stopala" * * *

Započni novu temu   Odgovori na temu
Share | 

Dama sa naslovnice našeg foruma.

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
fitac

Broj postova : 142

PostajNaslov: Dama sa naslovnice našeg foruma.   sri vel 15, 2012 6:56 pm

Obrati pažnju na madež lijevog palca.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
feetlover

Broj postova : 397

PostajNaslov: Re: Dama sa naslovnice našeg foruma.   sri vel 15, 2012 7:12 pm

da to nije "Ksantipa" ili "Jedna Ja" ? Smile

to su joj bili nickovi na stopala forumima
[Vrh] Go down
Korisnički profil
bgcz

Broj postova : 130

PostajNaslov: Re: Dama sa naslovnice našeg foruma.   čet vel 16, 2012 8:08 pm

feetlover je napisao/la:
forumima

Kojim forumima Very Happy ?

Ja znam samo za onaj star gde je Tarantino bio glavni(zna li neko sta je sa tim covekom, jel ziv?) i za ovaj, a ti napisa u mnozini, pa mozes na pm ili u nekoj temi da napises na koje si forume mislio.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
darinka

Broj postova : 87

PostajNaslov: Re: Dama sa naslovnice našeg foruma.   čet vel 16, 2012 11:23 pm

Llijepa stopala....
Kako si ju samo skužio?! Svaka čast!
You Rock
[Vrh] Go down
Korisnički profil
fitac

PostajNaslov: Re: Dama sa naslovnice našeg foruma.   pet vel 17, 2012 5:34 pm

darinka je napisao/la:
Llijepa stopala....
Kako si ju samo skužio?! Svaka čast!
You Rock

Kad sam pogledao klip, stopala su mi bila odnekud jako poznata, a kako i ne bi kad čim se prijavim na forum, hoću-neću vidim ih na naslovnici. Još kad sam otkrio madež na lijevom palcu, eeee..... cheers...osjećao sam se kao mladi znanstvenik koji je konačno otkrio toplu vodu.
Da još poživim... pa da za života razotkrijem i cijeli izgled dotične dame sa stopalima, mislim da bih vrištao ''eureka''.

P.S.
Jest da imam i još jednu životno-znanstvenu misiju, a to je da vidim i lice fatalne Nicole sa www.feetweek.com
[Vrh] Go down
Korisnički profil
darinka

Broj postova : 87

PostajNaslov: Re: Dama sa naslovnice našeg foruma.   pet vel 17, 2012 7:15 pm

Hehe, svaka čast!

Dobra je i ta sa feetweek-a...
Ima prelijepe prstiće - pogotovo se vide na fotki http://feetweek.com/samples/FW_102r.jpg

Hmmm, možda nije lijepa u faci - ne može sve imati Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Korisnički profil
fitac

PostajNaslov: Re: Dama sa naslovnice našeg foruma.   sub vel 18, 2012 12:11 pm

S obzirom da sam na ovoj Nicole skoro doktorirao i vidio doslovno sve (ima i nekoliko erotskih clipova jer sam bio registriran pa istražio međunožje, dupe i sise) osim face, mislim da cijela njena pojava naslućuje da ima lijepo lice. Doduše, ipak ne mogu 100% tvrditi jer kao što rekoh ''skoro'' sam doktorirao.
Nažalost, krije tu facu kao zmija noge. Čak sam joj i pisao jer sam na internetu našao sličnu ženu gdje joj se vidi faca, ali mi je njena tajnica(tako se predstavila) napisala da to ipak nije ona, jer da je Nicole ljepša.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Jimmy

Broj postova : 71

PostajNaslov: Re: Dama sa naslovnice našeg foruma.   sub vel 18, 2012 1:27 pm

fitac je napisao/la:
S obzirom da sam na ovoj Nicole skoro doktorirao i vidio doslovno sve (ima i nekoliko erotskih clipova jer sam bio registriran pa istražio međunožje, dupe i sise) osim face, mislim da cijela njena pojava naslućuje da ima lijepo lice. Doduše, ipak ne mogu 100% tvrditi jer kao što rekoh ''skoro'' sam doktorirao.
Nažalost, krije tu facu kao zmija noge. Čak sam joj i pisao jer sam na internetu našao sličnu ženu gdje joj se vidi faca, ali mi je njena tajnica(tako se predstavila) napisala da to ipak nije ona, jer da je Nicole ljepša.

Slažem se sve u vezi sa Nicole, zaista ni lepših stopala ni nekoga ko više krije facu. Znam da sam i ja dugo tragao za njenom facom, ali sam se pomirio sa tim da je to nemoguće videti i da je to donkihotski posao. Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Korisnički profil
feetlover

Broj postova : 397

PostajNaslov: Re: Dama sa naslovnice našeg foruma.   pon vel 20, 2012 10:05 am

bgcz je napisao/la:
feetlover je napisao/la:
forumima

Kojim forumima Very Happy ?

Ja znam samo za onaj star gde je Tarantino bio glavni(zna li neko sta je sa tim covekom, jel ziv?) i za ovaj, a ti napisa u mnozini, pa mozes na pm ili u nekoj temi da napises na koje si forume mislio.

onda si ti prespavao ceo jedan period Smile

Nina, sa Tarantinovog foruma je nakon što se je nezadovoljna raznim događanjima na Stopala Foruma odjavila i napravila svoj foot fetish forum koji se zvao www.SexyStopala.com, gde je Nina postavljala svoje slike prelepih stopala. Nekoliko članova sa tog foruma je i sada ovde.

Na tom forumu je bila i jedna devojka koja se upisala kao "Ksantipa" riba Domina iz Novog Sada koja živi u Nemačkoj i povremeno dolazi u SRB. Eto, na nju sam mislio, na Ksaantipu.
Ksantipa je bila "Jedna ja" na Facebook-u

U vezi Nine,i njenog sajta pogledaj ovde: http://stopala.forumhr.com/t628-nina-beograd#3468

pozz
[Vrh] Go down
Korisnički profil
svodstopala

Broj postova : 22

PostajNaslov: ....   pet oľu 30, 2012 5:35 am

Meni se osobno nimalo ne svidjaju ta stopala sa naslovnice,smatram da jedan ovakav forum zasluzuje sliku perfektnih stopala na naslovnici,a ova niposto nisu perfektna stopala i deformirana su.....
[Vrh] Go down
Korisnički profil
fitac

PostajNaslov: Re: Dama sa naslovnice našeg foruma.   pet oľu 30, 2012 8:08 pm

svod, pretpostavljam da bi ti volio na naslovnici vidjeti sliku samo sa tabanima?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
svodstopala

Broj postova : 22

PostajNaslov: ...   sub tra 07, 2012 2:18 pm

Ma ne...daleko od toga,volio bi vidjeti ovakvu sliku samo da su lijepsa stopala.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Dama sa naslovnice našeg foruma.   Today at 8:54 am

[Vrh] Go down

Dama sa naslovnice našeg foruma.
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Primera dama
» Dama y obrero