Forum posvećen svim ljubiteljima ženskih stopala !

Početna stranicaPortal*CalendarFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLogin
* * * Dobrodošli na forum "Ženska Stopala" * * *

Share | 

Fantasy

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
NikadProbao

Broj postova : 3

PostajNaslov: Fantasy   uto lip 16, 2015 5:15 pm

Jebote, da l` cu stvarno da dodjem kod tebe?! To sam se pitao dok sam prilazio kuci....dok sam isao ka tebi.
Blizu sam....jos jedna coska i tu sam....sad me malo i frka `vata! Mislim, koliko smo puta chatovali, i ono, bas sam se nekako opustio u tim chatovima, ali ovo je drugo sad! Ovo je sasvim drugo....treba da te sretnem prvi put....treba da se upoznamo!!! A oboje znamo sta ce da se desi posle upoznavanja!!! Mislim, ti znas za moje fantazije...i razlog dolaska su bas one, i jos si rekla da su to delom i tvoje fantazije, da ti se svidja kad si onako nadmocna, kad je tip spreman da uradi sve sto pozelis....koliko smo puta pricali da bi bas bilo extra da se nadjemo, jer si ti Gospodarica, i treba ti tip koji bi uradio sve sto mu naredis....a ja sam taj tip.
Sad nema nazad....pozvonio sam. Otvorila si vrata...i....! Jebote, to si ti, mislim uzivo!...pomislio sam. A i ti si garant isto pomislila...Jebote, to si ti! Ajde.....udji! Gde si do sad? Jebote, cekam te...i kafu sam skuvala....okaci jaknu ovde....
- Paaaa, jedva da nadjem kucu! Smile
- Daj, majke ti, kako jedva...budalo jedna, sam ti rekla sa leve strane druga! Preko chata, uopste ne delujes da si tako smotan! Smile
-Paaa....
- Sta, paaaa...aj dole!
-Molim?
-To ces posle! Sad se spusti dole!
-Sta pricas bre ti to Jele....
-Slusaj....Nemoj da si me nazvao Imenom slucajno....posle cu ti reci kako ces da mi se obracas. Sad se spusti dole, na kolena i na ruke....odneces me do sobe. Si rekao onda na chatu da te jasem k`o kauboj konja!!! E, sad cu stvarno!
I dok sam stigao da kazem nesto, uhvatila si me rukama za glavu i povukla na dole! Jebote, koliko sam cekao na ovako nesto...a sramota meeee, strasno....ipak, da l` sto si me povukla, ili sam se sam spustio, nemam pojma, uglavnom bio sam dole! Skoro sam drhtao i od sramote i od srece! Opkoracila si me i spustila dupe.
Uf, jebote, nisam ni znao da to tako izgleda....nisi uopste teska...pogledao sam, noge su ti bile u vazduhu...Aha, znaci svom tezinom je na meni.
-Cek malo, ne valja!....uhvatila si me za glavu, i prebacila noge preko mojih ramena, i onako me stegnula na trenutak sa kolenima!....E, tako! I da znas, znam sta sad mislis....sad te nesto sramota, sad si shy....a znamo oboje da ti se svidja ovo, i cek da vidis sta te sve ceka kad udjemo u sobu?! Ili, ako neces, odma` mi kazi, ustajem, i kao da se nikad nista nije desilo! Ali moras da mi kazes sad odma`, jer kad udjemo u sobu, onda nema necu...onda si moj!
Jebote, koliko sam se tad napalio, `di sad da kazem necu,...pomislio sam....a shyyy sam!...mlatarala si nogama pored mog lica. Videla si da se nesto razmisljam....i rekla: Kreni sad, soba je tamo!...Krenuo sam.
Doneo sam te do sobe, do kreveta....do stocica. Kafa je stvarno bila skuvana. Da budem iskren, ocekivao sam neki dungeon, ali soba, ono, normalna....izgleda da si ti smislila dungeon u glavi! Jos vise sam se napalio. Osecao sam kako mi se farmerke zatezu.
Sagni se da lakse ustanem!...rekla si.
Sagnuo sam glavu i prebacila si jednu nogu preko...sisla sa mene i sela na krevet. Taman i ja da ustanem, kad cujem...Ne Sweety, ti ces da sedis tu dole pored mene!
OK...pomislim, i namestim se okrenut prema tebi, prema krevetu, onako klecim i sedim. Uzela si kafu...jednu nogu si prebacila preko ramena, a drugu mi stavila u krilo, preko zategnutih farmerki, preko kurca....i pocela si da je mrdas, pocela si da me pritiskas, pocela si da se igras...imala si neku kucnu roze trenerku i svetlo plave carape....zavalila si se .
Pricaj...sta ima novo?!....rekla si uz smesak.
Skoro pa sam se oduzeo....jako mi se svidjalo ovo, i kako sad da pricam normalno, kao...E, znas ovamo, onamo, novo je to, ono....! Cutao sam....skoro pa sam se unervozio, ali onako prijatno. I dalje si se igrala stopalom po mom krilu, pritiskala, pa popustala, pa opet stisak....
Neces da pricas?
Nije da necu, nego....!....srk kafe, i sklonila si nogu sa ramena i naslonila mi na celo...gurnula si me blago.
Lezi dole!
Ustala si, rekla mi da savijem noge u kolenima, da bi imala da se naslonis na njih, i sela pravo na mene....na stomak. Ispustio sam jedno `Uh`.
`Uh`....Nije valjda da sam ti teska! Malopre nisam bila! Sta je sad?
Pa...ni..je...da...si...mi....te...ska.....pocela si blago da skakuces onako u sedecem polozaju!
Evo, smiricu se!...rekla si i prestala da se mrdas. Namestila si se na mom stomaku, onako pomerila se malo, da mozes rukom da dohvatis iza ledja...otkopcala si mi farmerke, uhvatila za kurac i pocela blago da povlacis gore dole! Tu sam se oduzeo.
Skini mi carape!...podigla si stopala i stavila mi ih na grudi, ustvari jednim stopalom si mi onako gurala bradu!...tek tu sam se oduzeo! Uradio sam kako mi je receno... Ljubi!....Ali, ljubi glasno, hocu da cujem kako mi ljubis stopala!....osetio sam stisak rukom. Poceo sam onako glasno...Cmok, Cmok...Tako je!!!!...nasmejala si se....Now, open your mouth and make your tongue useful! ...pri tome si pocela sve brze da mi drkas kurac. Izdrzao sam minut i svrsio k`o nikad! Litre i litre sperme, uvijao sam se ispod tebe, dok sam u ustima imao tvoje stopalo, uspela si da mi gurnes sve prste u usta....i dok sam svrsavao nisi prestajala da povlacis rukom gore dole...kao da si znala, tako najvise volim!
Sweety, svidelo ti se ovo!....ustala si i obrisala ruku, stopalo si obrisala o moje grudi, o majicu...uz reci....Sve si mi izbalavio stopalo!
Uf, Jelena.....!...osetio sam snazan pritisak na grudima... sagnula si se dok ti je jedna noga i dalje bila na meni...paf, samar!!! Sad cuti!...stavila si mi prst na usne i rekla...Psssssst, igra tek pocinje!....Uh, sto sam se iznenadio! Nista vise nisam rekao, malo mi se i svidelo to, malo mi se i svidelo sto `igra tek pocinje`, a malo i taj samar...otkud znam. Tek tu sam se prepustio skroz i postao Tip koji lezi na podu. Opkoracila si me i sela opet na mene...na grudi, moje ruke su bile ispod tebe...noge si savila u kolenima i spustila ih na pod. Stavila si mi ruke na lice i pocela da me mazis. Kruzila si prstima oko ociju, preko nosa, onako blago, blago me lupkala po obrazima, stiskala ih....onda si se nagnula, napucila usne i pustila da deo pljuvacke padne na moje lice. Zatvorio sam oci...and like I`ve said...I kind a like the role `Guy on the floor`. Razmazala si pljuvacku po mom licu, nagnula se jos jednom, i onako preko prsta poslala mi poljubac....i sela mi na lice. Skroz, svom tezinom, osetio sam kako mi se nos zaranja u tvoju picku, onako preko trenerke...i usta, na usnama sam osetio tkaninu, trenerku...nisam mogao da disem. Pocela si da se pomeras...polako da se uvijas, da skakuces...butinama si mi zaklopila usi,pa nisam nista cuo, samo zujanje, ali mislim da si uzdisala. Taman kad sam hteo da se pomerim, ustala si!
Nemoj slucajno da si se pomerio! Ja cu da kontrolisem kad dises! Ako se pomeris, mozes slobodno da ustanes i odes kuci!
OK, Jelena....rekao sam to i klimnuo glavom, pokusavajuci da smirim disanje....paf, jos jedan samar!!! Budes li mi jos jednom rekao Jelena ugusicu te tu!!!
Pa kako da te zovem, Gospodarice?!....paf, opet samar!!!....Cuti! Nemoj me zvati Gospodarice, to mi je glupo....ali zato Mistress mozes!
OK, Mistress!......paf, samar!!!.......Ali samo kad ti se obratim!.....rekla si to i pomerila se iznad mog lica....Take a deep breath!!!...sela si. Opet nista nisam cuo, samo zujanje...pocela si da se uvijas, da se mrdas, levo desno, gore dole, prvo polako, pa brze i brze....ne znam koliko je to trajalo, ali vec sam bio ostao bez vazduha kad si pocela da skakuces po mom licu...to mi je dalo malo da disem, ali bilo je jako tesko, zbog tezine tvoje...bolelo me kad se spustis tako na moj nos i na lice uopste. Izgleda da je tebi prijalo, jer si u jednom momentu ustala skroz i za dve sekunde skinula tu trenerku i gacice i naglo se spustila opet dole na mene. Nisam ni video nista...svaki trenutak koristio sam da se koncentrisem na disanje. Osetio sam vlaznu i toplu picku na mom licu...uf, drugacije je to bilo od trenerke....poceo sam jezikom da saram, onako od tvoje tezine mogao sam samo malo da ga mrdam....osetila si to i rekla...cuo sam to...Tako je, Sweety, tako je...make your tongue useful again! Rukama si se oduprela o pod i malo se podigla, dozvoljavajuci mi da jezikom saram po tvojoj picki...palacao sam, lizao...gurao ga u tvoju picku sto sam dublje mogao...disao sam. Izgleda da te extra palilo to sto ne mogu da disem, jer si se cesto spustala na moje lice, iako ti je prijalo lizanje....a onda, kad se podignes malo, pokusavao sam da ukrutim jezik i gurnem ga skroz u tvoju picku kad se spustis ponovo. Rukama sam ti pomagao da skakuces po mom licu, onako uhvatio sam te za guzove i pomagao ti da se podizes. Uzdisala si glasno...bila si blizu....ubrzao sam i jezik i skakutanje....samo sam cuo tvoje...mmmmmm...ah..ah..ah..onda su usledile dugacke stanke skakutanja i samo uvijanje na mom licu....to mi je otezavalo da disem, ali tebe nije bilo briga...stiskao sam te za dupe, i ne znam da li si na to reagovala, ali uvek si ustajala u poslednji cas....mmmmm...moje glasno disanje i tvoje dahtanje se pomesalo....mmmm...ah..ah..ah....onda si se tako jako spustila na moj nos da me je istinski zabolelo....stegnula si se...grcila....pored zujanja u usima cuo sam uzdahe....i smirila si se. Smirila si se...ne mrdas...sedis mi na licu svom tezinom...mislio sam da ces da ustanes...ne mogu vise da disem, stvarno ne mogu...i nos i usta su mi prekrivena tobom, tvojom pickom...i pocelo je da mi se vrti u glavi...a ti nemas nameru da ustanes! Gotovo je, ugusicu se...ti ne mrdas, samo sedis! Nisam vise mogao da izdrzim, nesvesno sam se pomerio...ustala si naglo....poceo sam da disem onako glasno, glasno, vapio sam za vazduhom...pustila si da udahnem par puta i opet se spustila na mene uz uvijanje i trljanje...i uzdahe, glasne, glasne, glasne!!!...Ustala si!
Ustala si i rekla.....Ostani tako, sad cu da se vratim!....dok si prebacivala nogu preko mene da mozes da prodjes, zastala si na kratko, stavila mi stopalo na usne....jos uvek sam glasno disao...gledala si me tako par sekunde....Ne pomeraj se!...onda si otisla. Nisam mislio ni o cemu, samo sam disao....pokusavao sam da se smirim.
Par minuta kasnije, cuo sam kako se otvaraju vrata i stikle na parketu!!! Ladno cujem stikle! (a pricali smo o stiklama)....Ne vidim te jos...iza mene si, ali priblizavas se polako! Suknja, ciklama...bluza, bela....cipele, very high heels, klasicnog oblika, napred ne tako jak spic, ali ne ni mnogo zaobljene, stikla tanka....imala si naocare!
Stala si pored mene, okrenuo sam glavu na stranu i bio ti licem sasvim blizu cipela...bila si mi cipelama sasvim blizu lica. Pogledao sam prema gore...preko stikli, preko kolena, preko suknje, bluze....sve do naocara...gledao sam te, nisam treptao!
Sta cekas?...rekla si!
Okrenuo sam se na stranu i poceo da ti ljubim cipele...mirisale su na novo...bile su sjajne i ja sam ih jezikom jos vise uglacao.
Ustani i odnesi me tamo!...rekla si mi i pokazala na neku vitrinu sa fiokama na drugom kraju sobe. Namestio sam se na sve cetiri i sela si na mene onako sa strane zbog suknje. Uf, kako volim da osetim tvoju tezinu.....To sam i rekao dok sam te nosio...Uf, kako volim da osetim tvoju tezinu!....OK... sad neces da dobijes samar, ali ces da dobijes to sto volis! Lezi tu!...pokazala si da legnem pored te vitrine.
Stavila si mi jednu nogu na lice, na celo...osetio sam hladan dodir dzona. Pocela si da je uvijas i pritiskas polako. Rekla si...Lizi! Lizao sam taj hladan dzon, osetio sam i neke mrvice, verovatno s parketa, nije mi bilo vazno...opustio sam se...gledao sam te pravo u oci....uzivao sam dok te gledam tako od dole. Opet sam osetio kako mi se zatezu farmerke. Promenila si nogu...promenila si i pozu....sad si stala isto pored mene, ali levu nogu si podigla i stavila mi dzon na celo....stikla je bila tacno na mojim usnama. Sisaj stiklu!...rekla si uz smesak i nisi ni sacekala da otvorim usta, nego si samo pritisnula petom. Stikla je zakacila deo moje usne o zub i posla je krv!....Opa, Sweety...bice ovo zanimljivo!!! Sagnula si se, tako sa stiklom u mojim ustima...osetio sam snazan pritisak na celu...zazmurio sam. Osetio sam kako mi stikla dodiruje unutrasnji deo jezika, pomislio sam....`molim te, Boze, samo da se sad ne oklizne!`....prstom si obrisala kap krvi koja je stojala na vrh usana. Uspravila si se i pocela da podizes nogu gore dole, ne vadeci stiklu iz mojih usta. Kada si je spustala, toliko si pritiskala da sam svaki put hteo da se zagrcnem...posle su mi suze...videla si to. Eeej, nije valjda da ti je to maksimum?! Secas se prosli put koliko je tvoj kurac bio duboko u mom grlu...vise nego ova mala stikla!...konacno si prestala. Sad cu da te gazim!....stavila si istu nogu na moje grudi, uhvatila se za vitrinu, koja ti je bila do struka, i podigla i drugu nogu! Stajala si sa obe noge na mojim grudima...stajala si na meni svom svojom tezinom! Mislio sam da cu to lakse podneti, mislio sam da je to onako...lako....ali...nije. Pritisak je bio snazan, snazan...skoro pa sam jedva disao...opet sam ispustio jedno `Uh`!....Je li to znak odusevljenja?! Lepo ti?...pitala si, smeskajuci se, gledala si me pravo u oci!...Samo sam glimnuo glavom...Da....Podigla si malo jednu nogu, pa je spustila, drugu isto tako....Opet mi se otelo jedno `Uh`!...Sweety, hoces da kazes da sam ti teska?!...rekla si to i stavila jednu ruku na kuk, drugom se si pridrzavala za vitrinu. Nisam smeo da otvaram usta, samo sam odmahnuo glavom, onako odrecno...osecao sam da mi je krv jurnula i lice i da sam crven, nisam disao vise, samo sam pokusavao da ostanem stegnut, jer mi je tako bilo lakse. Sisla si sa mene za sekundu i rekla....Hm...mozda ce ti ovako vise odgovarati?!..opet si se popela na mene, ali si sad jednom nogom stala na stomak, a drugom na grudi...malo si ih savila u kolenima, tako da mi je stikla skroz utonula u stomak. Imao sam osecaj da ces me probosti. Setio sam se kako si jednom rekla...Budalo, nikad se ne oslanjam svom tezinom na stiklu!...setio sam se toga, ali brzo mi se sve izbrisalo iz glave, samo sam se trudio da disem, koliko mogu. Prebacivala si tezinu sa jedne noge na drugu, i svaki put sam ispustio po jedno `Uh`!....Sta sad opet?!...rekla si...Ne svidja ti se vise?!....Aj pricaj malo, pricaj malo na engleski, ti to volis!!!...Ajde, Don`t you like my heel on your belly? What about the one that`s on your chest?....prebacivala si tezinu i dalje s noge na nogu!....sisla si...trajalo je to svega minut-dva, mada sam ja imao drugaciji osecaj. Sve me je bolelo kad si sisla! Stavila si mi jednu nogu na vrat i pritisnula taman toliko da mi vrat udje izmedju stikle i dela dzona gde pocinju prsti. Pritisnula si jos jace...toliko da sam mahinalno posao rukama, i uhvatio te za nogu..zagrcnuo sam se!...Rekla si...Slusaj me,sad cu da te gazim koliko ja hocu i gde ja hocu, ako cujem jos jedno `Uh`, ili ako slucajno pocnes da stenjes, skocicu na tebe sa ove vitrine, sa sve stiklama!!! Vazi...Sweety?!...pritisnula si nogom moj vrat jos jace i zakasljao sam se....Je l` vazi?!.....klimnuo sam glavom...Da. Sklonila si nogu sa vrata i, dok sam kasljao, bez oklevanja si mi stala na stomak sa obe noge! Nisam pustio ni glasa...smirio sam se. Tako te volim!..rekla si i pocela da me gazis. Pomerala si se sa stomaka na grudi, pa opet na stomak, pa na grudi...svaki put sam osetio tvoju stiklu i tezinu koja je bila neizdrziva, ali sam cutao. Kad-kad sam zmureo, kad-kad sam te gledao...svidjalo se i tebi to....svidjalo se i meni....volim kad te gledam od dole, volim da osetim tvoju tezinu na meni, volim kad stojis na meni i izgledas onako nadmocno, pogotovo ti je extra stalaja ta ciklama suknja. Ne znam koliko je to trajalo, poprilicno...kad si podigla jednu nogu i stavila mi na celo...druga ti je bila na mojim grudima. Mogao sam da vidim da nemas gacice ispod suknje.
Skini mi cipele sa zubima!!!...rekla si, odsecno, naredila si mi...poslusao sam. Otvorio sam usne, i ti si gurnula stiklu u moja usta....zagrizao sam zubima i okrenuo glavu na stranu....cipela ti je spala s noge. Tako! A sad drugu!....isto sam uradio i sa drugom cipelom. A sad ih slozi lepo pored, nemoj samo tako da si ih bacio!...rekla si....I to ih slozi dok ti stojim na glavi!...jednom nogom si mi okrenula glavu na stranu i bez oklevanja stala sa obe!...Osetio sam extra tezinu...cutao sam....osetio sam tvoja stopala na mom obrazu i delu vrata....pokusavao sam da dohvatim cipele i da ih uspravim...bilo je tesko. Come on, Sweety, you gotta do it...or else, I`m gonna start jumping on your head!!!...pocela si da se zezas na engleski, dok si prstima jedne noge trazila moja usta...gurnula si mi prste u usta. Osetio sam jos veci pritisak na obrazu i uvetu jer si mi samo s jednom nogom stajala na glavi. Mislio sam glava ce da mi eksplodira...cutao sam...nisam ni mogao nista da izustim, jer si i dalje sarala prstima po mojim ustima...namestio sam cipele.
Vidis kako mozes!!!...rekla si sa odusevljanjem i rekla mi da zadignem majicu. Hocu da te gazim po golim grudima...Hocu da osetim tvoju toplinu tela!...uradio sam to. Gotovo si poskocila sa moje glave na grudi i culo se jedno `Ah`! Okrenula si se, posto si mi bila okrenuta kontra...pogledala me, onako od gore i rekla...Otvaraj usta!!!...jednom nogom si stajala na moje grudi, a drugu si tako jako, onako naopako, gurnula u usta da sam se zagrcnuo...tako si je nabila u moja usta i nisi izvlacila....jos si i prstima pocela da mrdas....hteo sam da se udavim. Onda si je izvukla iz mojih usta, pridrzala se za vitrinu, okrenula, i istom nogom stala mi na vrat...osetio sam kako mi ceo vrat pokriva tvoje stopalo...osetio sam da prebacujes tezinu na to stopalo!...Sam ti rekla da ce da se desi nesto lose ako cujem neki uzdah od tebe!!!....Pritiskala si mi vrat i poceo sam da gubim vazduh!....Uopste nisi imala nameru da prestanes, nego sve vise i vise...mislim da si konacno prebacila celu svoju tezinu na moj vrat....zakasljao sam se i, u grcu, pomerio...sisla si sa mene...Hahaha...samo si se nasmejala! Pustila si nekoliko minuta da dodjem k sebi, a onda si se opet popela na mene...bilo ti je lepo kad utones u moj stomak, onako sa oba stopala...cak si par puta i blago poskocila, onako na prste.
Onda je zazvonio telefon!!!!...Samo si me pogledala i rekla...Cek tel....sisla si sa mene.....javila se na telefon i popela se nazad. Neko te ladno zvao u vezi posla! Gazila si me i pricala na telefon. U pocetku sam cuo...Pa nista, sad ne mogu, ali radicu posle!...Evo setam!....Ne, kuci sam, nisam napolju!.....Pa setam po kuci!!!...rekla si i nasmejala mi se. Opet si mi pomerila glavu u drugu stranu i stala sa obe noge na obraz i uvo, onako sa strane.....onda vise nista nisam cuo. Ne znam koliko je to trajalo, jer sam izgubio pojam o vremenu i o svemu, samo sam osecao zujenje u usima i utrnulost i vrata i glave...tebe izgleda nije bilo briga. Kad se zavrsio telefonski razgovor, sisla si dole i rekla...Idi lezi na krevet, pije mi se kafa!!!...otisla si u kuhinju.
Trebalo mi je mislim desetak minuta da ustanem jer sam sav bio u bolovima i osecao sam se ukocen...taman sam legao na krevet, kauc, kad si ti usla ponovo u sobu sa kafom...jednom. Sweety, tebi ne treba kafa, jer neces biti u mogucnosti da je pijes...hahaha!!!....prisla si mi i rekla da opet savijem kolena da mozes da se naslonis na njih...sela si mi na stomak i podigla noge na moje lice....Lizi, ljubi, sisaj...sve mi radi!...rekla si. Sve sam ti i radio. Volim to da ti radim...imas jako lepa stopala i volim da ih osetim na usnama, u ustima, na licu. Video sam da volis kad celo stopalo uspes da uguras u moja usta, pa tako drzis po par minuta....naucio sam kako da to uradim a da se ne zagrcnem. Onda se kafa dovoljno ohladila....sela si mi na stomak,onako sa strane, rekla mi kako ti je lepo, ovako da utones....i pila si kafu. Rekla si....Sad mozes da pricas!....nasmejala si se. Smile
[Vrh] Go down
Korisnički profil

Fantasy
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Black Library book review (Warhammer Fantasy)
» FANtasy DRIVE at NHMS
» Fantasy Basing Kit, Mordheim Cobblestone Mats -SOLD
» NFL Fantasy Files
» Britney Spears' Private Fantasy Island Discovered